משקל גוף

משקל של אדם מורכב מפרמטרים רבים, כולל מסת שריר, מים ושומן. כאשר שוקלים אדם על משקל אדם רגיל, מתקבל הנתון הסופי בלבד, בלי התייחסות לפרמטרים אחרים. כשמחליטים להיכנס לכושר, לחטב את הגוף, להוריד או להעלות במשקל, יש חשיבות ממשית לפרמטרים האלו. אדם שמחליט להיכנס לכושר ולמדוד את המשקל שלו בתדירות כזו או אחרות ולעקוב אחר ההתקדמות שלו על פי המטרות שהציב לעצמו, חשוב לו לקבל את המידע המדויק ביותר האפשרי בנוגע להרכבי השומן שבגוף שלו. ועל כן פותח משקל הגוף הדיאגנוסטי – משקל מקצועי שנמצא היום במכוני כושר, קליניקות של תזונאיות ודיאטניות ומרפאות.

משקל אדם דיאגנוסטי – מה זה?

משקל דיאגנוסטי הוא פריט אחד בתוך קבוצה של מכונות שקילה למטרות שונות. הוא משקל אדם רפואי המעניק נתונים של משקל הגוף, אחוזי השומן בו, אחוזי הנוזלים ומסת השריר. המדידה נעשית באמצעות חיישנים רגישים במיוחד המודדים את הפרמטרים האלה בדיוק מרבי. משקל זה עוזר להסיק מסקנות חשובות לגבי התחזקות השרירים בתהליך הכניסה לכושר, בנוגע לאחוז השומן – פרמטר חשוב גם כן עבור מי שנמצא בתהליך של שריפת שומנים, וגם אחוז המים בגוף, שמהווה פרמטר חשוב בפני עצמו עבור אלו שמעוניינים להפחית במשקל.

משקל גוף מקצועי – עד כמה זה חשוב?

ידוע ששומן הוא אחד מאבות המזון (יחד עם הפחמימות והחלבונים), ושהוא חיוני ביותר לתפקוד התקין של הגוף. שומן מסייע בשמירה על טמפרטורת הגוף ועל החום של האיברים הפנימיים החשובים והרקמות. השומן גם אוגר בתוכו אנרגיה חיונית לתפקוד הגוף. עם זאת, כמות רבה מדי של שומן גוף עלול להוביל להתפתחות של מחלות שונות, כולל מחלות לב, לחץ דם גבוה, סוכרת, אבני מרה ועוד. על כן חשוב לקבל נתונים מדויקים על אחוזי השומן בגוף. כשם שבמפעלים ובחנויות מסוימות אפשר למצוא מכונות אריזה, מד משקל כזה אפשר למצוא בכל קליניקה של תזונאיות ובמכוני כושר רבים – לטובת פיקוח על משקלם של הלקוחות.

משקל גוף דיאנוסטי

לא קשה למצוא משקלים דיאגנוסטיים בשוק מכונות השקילה של ימינו, ממש כמו שלא קשה למצוא מכונות אריזה. כל המשקלים מהסוג הזה מיוצרים על ידי חברות מובילות ומספקים תוצאות מדויקות במיוחד. הלקוחות העיקריים של מכשיר זה הם דיאטניות ותזונאיות וגם מכוני כושר – שהרי מכשירים אלו מאפשרים להם לספק שירות איכותי יותר ללקוחותיהם. בכל מקרה, כאשר אתם רוכשים מכשיר שקילה כזה, אל תתפשרו על עסקה ללא תעודת אחריות מקיפה. דאגו גם לבצע את הרכישה מחברה עם צוות תמיכה זמין שיוכל לתמוך בכם בכל עניין הקשור במכשיר השקילה. 

בנוסף, לפני ביצוע הרכישה, כדאי לכם להיוועץ במומחים המתאימים שידעו לומר לכם מה אתם צריכים בדיוק, בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם, וכך תוכלו להיות בטוחים שרכשתם את המכשיר המתאים ביותר.

לרכישת משקל גוף מקצועי - לחצו כאן