מידע מקצועי

צור קשר
דצמבר 02 2021

משקל כיס - כל המידע שחשוב לדעת

המשקל הוא מוצר שקיים כבר אלפי שנים. בעבר הרחוק כאשר לא היו מטבעות ושטרות בעלי ערך קבוע, הדרך לדעת שווי של מטבע הייתה רק על ידי שקילה שלו באמצעי השקילה של הזמנים ההם. מאז ועד היום המשקל תופס מקום של כבוד כמעט בכל חנות או בית עסק. אמנם אמצעי התשלום שלנו כבר לא זקוקים לשימוש במשקל, אך למשקל ישנו עוד מגוון רחב של תפקידים כמו שקילה של סחורות שונות ועוד. החזקה של משקל בבית עסק בישראל מחייבת אישור לדגם המשקל ולתקינותו על ידי משרד הכלכלה והתעשייה, אשר גם עורך ביקורות פתע בבתי עסק ברחבי הארץ בכדי לוודא כי המשקל תקין ואינו מטה את התוצאה לרעת הלקוחות.

קרא עוד
יולי 26 2021

משקל לאוכל

משקל לאוכל הוא סוג של משקל דיגיטלי – כזה המותאם לשקילת דברי מזון. אך גם משקל לאוכל הוא קטגוריה רחבה הכוללת סוגים רבים של משקלים המיועד לשקילת אוכל – וכל אלה כלולים בקטגוריה הרחבה אף יותר, משקל דיגיטלי.קיים הבדל בין משקלים לשימוש תעשייתי – למשל כאלו המשמשים לתעשיות המתכת, התקופות או הקוסמטיקה, לבין משקלים המשמשים בתעשיית המזון – בחנויות ירקות ופירות, בסופר, בקצביה ובמאפיה. כל תחום דורש סוג משקל שמתאים לו (כמו משקל לאוכל ואחרים). במקומות מסוימים מפעילים גם מכונות עטיפה שמכינות את המוצרים והפריטים למכירה בחנויות ובסופרמרקטים.

קרא עוד
יולי 26 2021

משקל אחוזי שומן

משקל דיגיטלי הוא מוצר חיוני מאוד לכל עסק, וגם עבור לקוחות פרטיים (יש דוגמאות רבות למשקלים חשובים, אבל משקל גוף ומשקל כיס הן שתי דוגמאות). קשה למצוא היום מטבח ביתי שאין בו משקל מטבח ייעודי לשקילת מוצרי מזון ותבלינים ועוד. פעם, לפני העידן הדיגיטלי, סבתא-רבה שלנו ואחיותיה היו מודדות את חומרי הבישול בעין, ויצא פעמים רבות שלא דייקו. היום, אין צורך לטעות בכמויות – פשוט מניחים את התבלינים בצלוחית קטנה על המשקל ועל הצג מופיעה התוצאה. כך ניתן לדעת במדויק כמה שמים בסיר, והאוכל יוצא טעים ולא עם טעם חזק או תפל מדי.

קרא עוד
יולי 15 2021

משקל גוף

משקל של אדם מורכב מפרמטרים רבים, כולל מסת שריר, מים ושומן. כאשר שוקלים אדם על משקל אדם רגיל, מתקבל הנתון הסופי בלבד, בלי התייחסות לפרמטרים אחרים. כשמחליטים להיכנס לכושר, לחטב את הגוף, להוריד או להעלות במשקל, יש חשיבות ממשית לפרמטרים האלו. אדם שמחליט להיכנס לכושר ולמדוד את המשקל שלו בתדירות כזו או אחרות ולעקוב אחר ההתקדמות שלו על פי המטרות שהציב לעצמו, חשוב לו לקבל את המידע המדויק ביותר האפשרי בנוגע להרכבי השומן שבגוף שלו. ועל כן פותח משקל הגוף הדיאגנוסטי – משקל מקצועי שנמצא היום במכוני כושר, קליניקות של תזונאיות ודיאטניות ומרפאות.

קרא עוד
יוני 01 2021

משקל פרופילי פלדה

משקל דיגיטלי מאפשר שקילה מדויקת של כל פריט – גדול, קטן, נוזלי או מוצק. משקל דיגיטלי נמצא בקטגוריה רחבה למדי של מכשירים המיועדים לשקילת אובייקטים. יש שפע מרשים של מכשירים כאלו המיועדים לצרכי שקילה מסוימים. אפשר למצוא מכשירי שקילה אלקטרוניים המיועדים למדידה מדויקת של משקל אדם, יש גם משקל מטבח שמטרתו לשקול מצרכי בישול (למשל, תבלינים שאנחנו מתכוונים לזרוק לתוך סיר הבישול) וגם משקלים אלקטרוניים שונים לצרכים תעשייתיים ועסקיים שונים, ואפילו משקל פרופילי פלדה. משקל מודרני מסוגל לספק תוצאות מדויקות למדי בפחות משנייה.

קרא עוד

עמודים

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.