מידע מקצועי

צור קשר
אפריל 27 2022

כיצד פועלים מאזניים דיגיטליים

טכנולוגיית מד מתח

רוב המאזניים הדיגיטליים משתמשים בטכנולוגיית Strain Gauge (SG) כמתודולוגיה הבסיסית לקביעת מדידות מדויקות ביותר. 

טכנולוגיה זו משתמשת בקרני מתמר שתוכננו במיוחד להתכופף ביחס למשקל העומס המוצב על פלטפורמת השקילה. 

מאזניים דיגיטליים מודרניים מעוצבים עם אלפי קרני מתמר בהתאם למפרט הטכני. 

קרא עוד
מרץ 31 2022

חשיבותו של משקל מקצועי

מה משותף לבאים: מאזניים, עגלה ומטבע זהב? התשובה היא שכל אלה הומצאו מזמן אבל הם עדיין בשימוש בחיי היומיום שלנו. אמנם לא כולנו משתמשים בעגלה בכל יום או בכלל, אבל כמעט כולנו משתמשים בכלי תחבורה, והם תוצאות פיתוח של אותו רעיון ראשוני - העגלה. ומה עם מטבע זהב? פעם הוא היה בשיאו כצורת התשלום הגבוהה ביותר.

קרא עוד
פברואר 14 2022

מאזניים מכניים - שימושים ויתרונות

מאזניים מכניים - לאורך השנים חדרו לשוק יותר ויותר מאזניים דיגיטליים, אבל האמת היא כי בשנים האחרונות אנחנו רואים נהירה חזרה לשורשים, אל המאזניים המכניים.

קרא עוד
ינואר 11 2022

סורק ברקודים 

סורק ברקודים - את המכשיר המכונה סורק ברקודים כולנו מכירים. גם אם לא תמיד אנחנו שמים לב לפעולתו אנחנו משתמשים בשירותיו כמעט מדי יום. למשל כאשר אנחנו רוכשים דבר מה בחנות, והמוכר מעביר את המוצר באמצעות סורק ברקוד היודע לזהות באיזה מוצר מדובר ולהציג את מחירו העדכני.

קרא עוד
דצמבר 27 2021

חברת שקילה - כיצד בוחרים?

גם אם פעולת השקילה מוכרת לכם רק מן המשקל הביתי, אתם כנראה משתמשים בה יותר ממה שאתם חושבים. כשאתם הולכים לסופר הקופאי משתמש במשקל בכדי לשקול את הפירות וירקות שאתם קונים, בחנות הפיצוחים משתמשים במשקל, ובעוד מקומות רבים שאתם אפילו לא שמים לב. עולם השקילה של ימינו אינו דומה למה שהיה פעם, אם בעבר היו משתמשים באמצעיים מיושנים כמו משקולות ומאזניים, כיום הקדמה הטכנולוגית מאפשרת שקילה מדויקת באמצעים דיגיטליים.

קרא עוד

עמודים

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.