מידע מקצועי

צור קשר
יוני 01 2021

משקל פרופילי פלדה

משקל דיגיטלי מאפשר שקילה מדויקת של כל פריט – גדול, קטן, נוזלי או מוצק. משקל דיגיטלי נמצא בקטגוריה רחבה למדי של מכשירים המיועדים לשקילת אובייקטים. יש שפע מרשים של מכשירים כאלו המיועדים לצרכי שקילה מסוימים. אפשר למצוא מכשירי שקילה אלקטרוניים המיועדים למדידה מדויקת של משקל אדם, יש גם משקל מטבח שמטרתו לשקול מצרכי בישול (למשל, תבלינים שאנחנו מתכוונים לזרוק לתוך סיר הבישול) וגם משקלים אלקטרוניים שונים לצרכים תעשייתיים ועסקיים שונים, ואפילו משקל פרופילי פלדה. משקל מודרני מסוגל לספק תוצאות מדויקות למדי בפחות משנייה.

קרא עוד
מרץ 23 2021

משקולות כיול - סוגים וטיפים לבחירה

אפשר למצוא בימינו מבחר גדול למדי של משקולות כיול המאפשרות לתחזק את רמת הדיוק של משקולות. משקולות כיול מסייעות לכייל את המאזניים, וכך מאפשרות להגיע לתוצאות מדויקות במיוחד, כנדרש מהמדידה. משקולות כיול מגיעות בדרגות שונות של דיוק ובטווח מחירים רחב למדי.

קרא עוד
מרץ 11 2021

הכל על מאזני שקילה דיגיטליים

משקלים דיגיטליים הם קטגוריה רחבה למדי. אפשר כיום למצוא שפע גדול של מכשירים המיועדים ספציפית למשימות שקילה שונות. מבין המשקלים האלקטרוניים המשמשים בתקופה המודרנית אפשר למצוא משקל אדם המיועד לשקילת הגוף, משקל למטבח המשמש לשקילת רכיבים וכמויות של מזון, משקלי קופה ומשקלים בעלי רמת דיוק גבוהה במיוחד המשמשים לתעשיית התרופות ומעבדות המחקר. ניתן גם למצוא משקלים ייעודים לצרכים מסוימים, כמו משקלים לשקילת מזוודות וכבודה.

קרא עוד
ינואר 19 2021

תיקון משקלים אלקטרוניים

למשקל אלקטרוני יש יכולת שקילה בדיוק גבוה מאוד – לכן הוא הפך לנפוץ מאוד בתחומי התעשייה השונים. בניגוד למאזניים ההיסטוריים הישנים, הרי שעם מאזניים כאלו אפשרות ליהנות מתכונות מתקדמות כמו: דיוק רב, אמינות גבוהה, תצוגה דיגיטלית איכותית ותאורת רקע טובה. יש גם הבדלים בין סוגים שונים של משקלים אלקטרוניים. תעשיות שונות דורשות משקלים אלקטרונים עם תכונות שונות; תעשיות מדויקות ומעבדות, למשל, ידרשו משקלים אלקטרוניים בעלי רמת דיוק גבוהה מאוד, בעוד שתעשיות אחרות עשויות להזדקק למשקלים עם רמת דיוק סבירה.משקל אלקטרוני עשוי להזדקק לתיקון עקב שחיקה או תקלה כלשהי.

קרא עוד
ינואר 19 2021

תוכנות למשקלים - מידע על סוגים ויתרונות

תוכנה למשקלים מיועדת להגדיר, לנהל ולבצע מגוון פעולות במשקל האלקטרוני. התוכנה מאפשרת שקילה ממוחשבת, הפקה של תעודות שקילה, הפקת דו"חות ייצור, רישום משקלים, ניהול נתוני מערכות, ביצוע בקרות והפקה של דו"חות מסוגים שונים.

כל תוכנה היא בעלת אופי ויתרונות ייחודיים

קרא עוד

עמודים

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.